středa 9. září 2015

MAXXIPři návštěvě starobylého města Řím, a to obvzláště v létě za horkých dní, se vám může stát, že už těch romantických procházek budete mít dost. Antičtí římané na vás budou útočit ze všech stran a horko vás bude spalovat tak, že ani žádná pouliční fontánka s pitnou vodou, ba ani zmrzlina vám nepomůže, a vy zatoužíte po něčem báječně čerstvém, chladivém a novém. 


V tu jedinečnou a památnou chvíli vám může pomoci, vypravit se do MAXXI. Prostoru, který se věnuje současnému umění. Umění 21. století.
Věřte, že se zaručeně zchladíte a načerpáte síly pro další výpravu za světy minulými. 

......Může se vám ovšem i stát, že už se nebudete chtít vrátit do minulosti a zůstanete zde, v současném, přítomném a svěžím světě......

By google translation : 

When visiting the ancient city of Rome, and this summer an especially hot days, you may find that had the most romantic walks you will have enough. The ancient Romans you will be attacked from all sides and the heat will burn, so that no street or drinking fountain, or even ice cream will not help you, and you long for something wonderfully fresh, cool and new.
In this unique and memorable moment helps you one thing: go to MAXXI. Space dedicated to contemporary art. 21st Century.
Believe that is guaranteed to cool down and recuperate for the next quest for worlds past. Or maybe not. Maybe you will not want to go back and stay here, in today's present and flavorful world ......
M.

Žádné komentáře:

Okomentovat